Octombrie 2026
Participarea la concurs este complet gratuită și presupune respectarea regulamentului.
01 oct. 2026 – 31 oct. 2026
Punctaj pentru predicții corecte:
1X2
1 punct
Ambele marchează (Da/Nu)
2 puncte
Peste/Sub 2.5 goluri
2 puncte
| # | Utilizator | Meciuri | Predicții | Puncte | Premiu |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 203 | 357/609 (59%) | 600 | 600 RON | |
| 2 | 203 | 348/609 (57%) | 590 | 500 RON | |
| 3 | 205 | 349/615 (57%) | 582 | 400 RON | |
| 4 | 204 | 345/612 (56%) | 574 | 300 RON | |
| 5 | 201 | 342/603 (57%) | 572 | 200 RON | |
| 6 | 202 | 330/606 (54%) | 562 | 150 RON | |
| 7 | 205 | 335/615 (54%) | 559 | 100 RON | |
| 8 | 202 | 337/606 (56%) | 558 | 50 RON | |
| 9 | 206 | 330/618 (53%) | 557 | 50 RON | |
| 10 | 206 | 339/618 (55%) | 556 | 50 RON | |
| 11 | 188 | 329/564 (58%) | 555 | - | |
| 12 | 204 | 333/612 (54%) | 554 | - | |
| 13 | 202 | 321/606 (53%) | 552 | - | |
| 14 | 195 | 328/585 (56%) | 548 | - | |
| 15 | 200 | 321/600 (54%) | 547 | - | |
| 16 | 203 | 324/609 (53%) | 546 | - | |
| 17 | 204 | 329/612 (54%) | 545 | - | |
| 18 | 206 | 333/618 (54%) | 542 | - | |
| 19 | 197 | 317/591 (54%) | 539 | - | |
| 20 | 198 | 324/594 (55%) | 534 | - | |
| 21 | 202 | 312/606 (51%) | 533 | - | |
| 22 | 203 | 323/609 (53%) | 533 | - | |
| 23 | 204 | 307/612 (50%) | 525 | - | |
| 24 | 206 | 319/618 (52%) | 524 | - | |
| 25 | 192 | 313/576 (54%) | 524 | - | |
| 26 | 200 | 314/600 (52%) | 514 | - | |
| 27 | 195 | 304/585 (52%) | 502 | - | |
| 28 | 178 | 298/534 (56%) | 501 | - | |
| 29 | 192 | 302/576 (52%) | 500 | - | |
| 30 | 201 | 304/603 (50%) | 500 | - |
...
